Ing. Pavel Prošek, Ph.D.

Pavel Prošek - v sedu

Ing. Pavel Prošek, Ph.D.

M&A poradce

„Porozumět cílům prodávajícího je alfou i omegou našeho poradenství. Jenom tak můžeme nastavit tu správnou strategii pro úspěšný prodejní proces.“

Zkušenosti

Pavel je business broker a M&A poradce společnosti InBase a InBase Advisory. V obchodě se pohybuje přes 20 let a z toho v poradenském byznysu 15 let. Pavel spolupracuje se společností InBase již více než 4 roky, za tuto dobu povedl několik prodejních procesů. Pavel se velice dobře orientuje ve světě M&A, a díky svému obchodnímu pozadí je schopen klientům přinést velkou přidanou hodnotu, zejména v procesu identifikace potenciálních zájemců, prezentaci vaší firmy před zájemci a v následovných jednáních.

Pavel má bohaté zkušenosti s pozicí majitele firmy, manažera, poradce managementu, obchodního ředitele. Získal doktorát v obchodě a marketingu. V práci pro InBase Advisory se spojuje jeho nadšení pro jednání s majiteli, top manažery a klíčovými lidmi ve firmách s orientací na úspěch, mnohaletou zkušeností a zájmem vše dotáhnout ke 100% spokojenosti klientů.

Pavlovou silnou stránkou je pozitivní a dynamický přístup a orientace na výsledek.

Kontaktujte mě